Drukarnia Print Perfect powstała ponad 25 lat temu, od tego czasu zajmujemy się  drukiem w technice sitodruku przede wszystkim na wszelkiego rodzaju tekstyliach ale również na innych podłożach choćby takich jak metal czy plexi. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym nam na druk równocześnie aż 8 kolorów w maksymalnym formacie 50x70 cm.

       Nasza wieloletnia współpraca z dużymi markami odzieżowymi pozwoliła nam nabrać doświadczenia w druku za pomocą różnych rodzajów farb na zróżnicowanych podłożach, dlatego teraz dobranie odpowiednich parametrów druku w celu uzyskania określonego efektu końcowego nie stanowi dla nas problemu.

       O jakości naszych usług świadczy fakt naszej długoletniej współpracy z jedną z największych Polskich marek odzieżowych firmą Big Star sp. z o.o., dla której to firmy wykonywaliśmy większość nadruków wykorzystywanych w ich kolekcjach odzieży.

       Drukujemy zarówno na wykrojnikach jak i na gotowych produktach takich jak t-shirty, bluzy, tuniki, koszule i wiele innych. Do druku używamy wielu rodzajów farb w zależności od tego jaki efekt końcowy chce uzyskać nasz klient. W naszej ofercie znajdą Państwo druk za pomocą wszystkich dostępnych dla sitodruku rodzajów farb takich jak  farby wodne, plastizolowe, puchnące, wywabowe, fosforyzujące, brokatowe i wiele innych.

       Zapraszamy do współpracy z naszą drukarnia, każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować swoja ofertę do jego wymagań jakościowych i cenowych. 

KIM JESTEŚMY

NASZE REALIZACJE

TAK DRUKUJEMY

Odwiedź  nas

ul. A. Mickiewicza 8

63-460 Nowe Skalmierzyce

Skontaktuj się z nami

email: biuro.printperfect@gmail.com

tel: +48 695 706 279